Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sagopa Bir Başka

2 posters
YazarMesaj
GüLgÜz3LiM
kendine yarar sağlayan üye
kendine yarar sağlayan üye
GüLgÜz3LiM

Erkek Mesaj Sayısı : 17

Sagopa Bir Başka Empty
MesajKonu: Sagopa Bir Başka   Sagopa Bir Başka Icon_minitimeC.tesi Ocak 12, 2008 3:56 pm

Rap müzik dınlemem pek ama Sagopa Kajmer bir başka farsca lisanı ve türkçeyı kullanarak süper sözler çıkartabılıyor türkçe ve farca karıstıgında gizemlı sözler cıkıyor ve ınsanı etkıleye bılıyor en cok sevdıgım şarkıları NEDENSE ve KARİKATÜR KOMEDYE bence dinleyin sözlerını
Misafir
Misafir

Sagopa Bir Başka Empty
MesajKonu: Geri: Sagopa Bir Başka   Sagopa Bir Başka Icon_minitimeCuma Ocak 18, 2008 9:42 pm

enişte buraya görüşlerini değilde videolarını bekliyoruz senin kafan az karışmış kim yaptıysa gözü çıksın Laughing Laughing
SAGOPA KAJMER
moderatör
moderatör
SAGOPA KAJMER

Sagopa Bir Başka Empty
MesajKonu: Geri: Sagopa Bir Başka   Sagopa Bir Başka Icon_minitimePerş. Ocak 24, 2008 7:11 pm

birisi sagopadan bahsetmiş sanıyosam ben aşırı derece sagopa hayranıyım ya aşığım o adama canım benim bende İSTİSNALAR KAİDEYİ BOZMAZ şarkısıyla MELEK(BAYTAR) şarkısını çok seviom ama ben onun bütün şarkılarını severim ya yeterki o olsun Laughing Laughing Laughing bir gün onunla tanışmayı çok isterim

Sagopa Bir Başka
1 sayfadaki 1 sayfası