Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SİZİN AĞIR ABİNİZ KİM?

4 posters
YazarMesaj
SAGOPA KAJMER
moderatör
moderatör
SAGOPA KAJMER

SİZİN AĞIR ABİNİZ KİM? Empty
MesajKonu: SİZİN AĞIR ABİNİZ KİM?   SİZİN AĞIR ABİNİZ KİM? Icon_minitimeSalı Ocak 08, 2008 9:34 pm

arkadaşlar bu sitede kimi ağır abi olarak görüyosunuz yorumlarınızı bırakırsanız çok süper olur şimdi benim ağır abicim canımızdan çok sevdiğimiz ciğerimin köşesi yalaklık yapmıom yanlış anlamayın ve ve ve işte o an açıklıyorum ALEMDARRRRRRR ........ TEBRİKLER benim ağır abim beni korumaya devam et Cool cheers lol! Laughing
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın Mesaj Sayısı : 177

MesajKonu: Geri: SİZİN AĞIR ABİNİZ KİM?   SİZİN AĞIR ABİNİZ KİM? Icon_minitimeÇarş. Ocak 09, 2008 11:15 am

bizim ağır abimiz bidene zaten alemdarımız var ayrıca bide sitenin mafyası olur kendisi habarınız ola arabesk bölümünden dışarı çıkmıyo zaten...
KANKA AŞ KENDİNİ COŞ Bİ ÇIK ŞU BÖLÜMDEN DIŞARI BAKIN ETRAFINA Laughing
https://gonyaqanqa.yetkin-forum.com
karamel
kendine yarar sağlayan üye
karamel

MesajKonu: Geri: SİZİN AĞIR ABİNİZ KİM?   SİZİN AĞIR ABİNİZ KİM? Icon_minitimePtsi Ocak 14, 2008 9:13 pm

tek bildiğim daha doğrusu tam bilmediğim ama ağır abi olduğundan emin olduğummmmmmmm """"'''^^^^ÂLEMDAAAARR^^^^''''"""" diorum. Wink
elf
elf

MesajKonu: Geri: SİZİN AĞIR ABİNİZ KİM?   SİZİN AĞIR ABİNİZ KİM? Icon_minitimeÇarş. Ocak 16, 2008 9:50 am

yaa bende tanımak istiyorum kimki bu ALEMDAR ama tebrik ederim tanımasamda bu kadar kişiye kendini sevdirmişse benimoe ağır abimdir flower
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: SİZİN AĞIR ABİNİZ KİM?   SİZİN AĞIR ABİNİZ KİM? Icon_minitimeCuma Ocak 18, 2008 9:34 pm

valla elif bu alemdar kim bende tanımıyorum ama benim ağır abimm sevgili eniştem ALİİ cheers cheers

SİZİN AĞIR ABİNİZ KİM?
1 sayfadaki 1 sayfası